Leden

Alle leden door de jaren heen...

Actieve leden

Alderweireldt Tom

  • Speler
 

Beuckelaere Patrick

  • Kaartenverkoop
  • Verwelkoming

Boen Xan

  • Speler
  • lid sinds 2017

Debruyne Jolien

  • Speelster
  • lid sinds 2017

Degrieck Dieter

  • Speler

Degrieck Geert

  • Speler
  • Regisseur

Degrieck Linda

  • Camera opname

Follet Willy

  • Speler
  • actief lid sinds het ontstaan

Lanssens Rita

  • Speelster

Parrein Johan

  • Speler

Parrein Koen

  • Barverantwoordelijke
  • Decorontwerp

Pille Danny

  • Barverantwoordelijke
  • decorontwerp

Ryckewaert Bernadette

  • Kaarten inkom

Schepens Kathy

  • Regisseuse
  • speelster

Schepens Leen

  • Speelster

Tanghe Joan

  • Speler
  • Ontvangstcomite

Tanghe Tatiana

  • Speelster
  • Grime

Trienpont Eddy

  • Souffleur
  • Belichting/Klank

Van Ackere Eddy

  • Klank/Belichting

Van Rintel An

  • Grime
  • Speelster
  • Secretaris

Vandaele Mia

  • Speelster
  • actief lid sinds 2016

Verhoyen Jean-Marie

  • Kaartenverkoop
  • Verwelkoming

Vermeersch Rik

  • Voorzitter
  • Speler

Willaert Martine

  • Kaarten inkom

Willems Marc

  • Speler
  • Decorbouw

Alle leden door de jaren heen maar niet meer actief

Niet-Actieve leden

Baekelandt Geert

  • Klank/Belichting
  • lid tot 2000

Bonamie Annick

  • Speelster
  • lid tot 2005

Callewaert Georgette

  • Speelster, kaartenverkoop, ontvangstcomité bij opvoeringen
  • actief tot 2009

Casier Gerard

  •  (†)
  • Speler
  • lid tot 1995

Dewide Laurette

  • Souffleuse
  • actief lid tot 2012

Eeckhout Roland

  • Klank/Belichting

Janssens Marnix

  • Bar, decorbouw
  • lid tot 2008

Jonckheere Christine

  •  (†)
  • Kaartenverkoop
  • lid tot ....

Maddelein Gerda

  • Regisseuse, speelster
  • lid tot 2008

Maeckelbergh Wim

  • Klank/Belichting, decorontwerper en -bouwer
  • lid tot 2009

Maertens Joost

  • Klank/Belichting
  • actief lid tot ....

Meirlevede Marijke

  • Grime, speelster, klank/belichting
  • lid tot 1998

Neyrinck Patricia

  • Regisseuse, speelster
  • lid tot 1999

Parrein Peter

  • Belichting/Klank, decorontwerper en -bouwer
  • lid tot 2009

Stubbe Jan

  • Speler, secretaris
  • lid tot 2008

Tryhou Greta

Van Daele Eddy

  • Klank/Belichting, decorontwerp
  • lid tot 2000